Domů Ostatní Recenze granulí Taste of the Wild

Recenze granulí Taste of the Wild

977
0
Granule, krmivo pro kočky, kočičí granule, strava

Recenze granulí Taste of the Wild

Granule Taste of the Wild se vyrábí v USA, mají poměrně promyšlené a velmi pestré složení. Jsou dostupné jak pro psy, tak pro kočky. V případě psích granulí se jedná o balení o váze 6kg nebo 13kg, kočičí granule se pak dělají v pytlících o váze 2kg nebo 6kg.

Poněkud vyšší je cena, v případě psích granulí je sice srovnatelná s jinými značkami stejné kvality, v případě kočičích mi ale granule přišly trošku dražší, díky jejich složení byla ale zase nižší spotřeba, tím, že jsou bez obilovin, mají vyšší výživovou hodnotu a kočka jich nepotřebovala sníst tolik, jako v případě nekvalitních supermarketových granulí.

Super kočičí krmivo, granule

Granule od této značky jsem vyzkoušela poprvé, konkrétně se jednalo o kočičí granule Rocky Mountain Feline. Zvolila jsem je proto, že neobsahují obiloviny, což osobně považuji za výhodu – nedávám své kočce žádné prázdné kalorie, ale pouze potřebné živiny. Celkově je složení granulí kvalitní, konkrétně mnou zvolený typ obsahoval zvěřinu, lososa, brambory, ovoce a zeleninu. Granule jsou s vysokým obsahem bílkovin.

Granule obsahují také sušený kořen čekanky a extrakt juky Schidigera, což podporuje trávení. Díky výběru masa jsou granule lehce stravitelné a moje kočka žádné zažívací potíže (v době, kdy jedla tyto granule, tak ani nedávila, ani neměla průjem). Granule také obsahují přirozené antioxidanty (příměs zeleniny a ovoce), řadu vitamínů, mají velký obsah zinku i omega-mastných kyselin, což bezesporu zlepšuje srst – ta byla během dvou týdnů výrazně lesklejší a na dotek hebčí.

V neposlední řadě měly granule velikost tak akorát pro mou kočku, nebyly ani moc malé, ani velké, měly také dobrý tvar (moje kočka nemá v oblibě různé polštářky nebo trojúhelníkovité granule, tyto jí zcela vyhovovaly).

K dostání je také krmivo Taste of the Wild – Canyon River Feline, které obsahuje pstruha a uzeného lososa, sladké brambory a hrášek, tuto příchuť ale nemám vyzkoušenou.
Po granulích se jen zaprášilo, moje kočka si je oblíbila natolik, že přestala jíst kapsičky a dožadovala se pouze granulí Taste of the Wild. Díky vysoké výživové hodnotě snědla za den výrazně menší gramáž, než když dostává granule méně kvalitní.

Předchozí článekZkušenost s virtuálními brýlemi
Další článek5 důvodů, proč pořídit kvadrokoptéru jako vánoční dárek
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.