Domů Ostatní Recenze granulí Taste of the Wild

Recenze granulí Taste of the Wild

865
0
Granule, krmivo pro kočky, kočičí granule, strava

Recenze granulí Taste of the Wild

Granule Taste of the Wild se vyrábí v USA, mají poměrně promyšlené a velmi pestré složení. Jsou dostupné jak pro psy, tak pro kočky. V případě psích granulí se jedná o balení o váze 6kg nebo 13kg, kočičí granule se pak dělají v pytlících o váze 2kg nebo 6kg.

Poněkud vyšší je cena, v případě psích granulí je sice srovnatelná s jinými značkami stejné kvality, v případě kočičích mi ale granule přišly trošku dražší, díky jejich složení byla ale zase nižší spotřeba, tím, že jsou bez obilovin, mají vyšší výživovou hodnotu a kočka jich nepotřebovala sníst tolik, jako v případě nekvalitních supermarketových granulí.

Super kočičí krmivo, granule

Granule od této značky jsem vyzkoušela poprvé, konkrétně se jednalo o kočičí granule Rocky Mountain Feline. Zvolila jsem je proto, že neobsahují obiloviny, což osobně považuji za výhodu – nedávám své kočce žádné prázdné kalorie, ale pouze potřebné živiny. Celkově je složení granulí kvalitní, konkrétně mnou zvolený typ obsahoval zvěřinu, lososa, brambory, ovoce a zeleninu. Granule jsou s vysokým obsahem bílkovin.

Granule obsahují také sušený kořen čekanky a extrakt juky Schidigera, což podporuje trávení. Díky výběru masa jsou granule lehce stravitelné a moje kočka žádné zažívací potíže (v době, kdy jedla tyto granule, tak ani nedávila, ani neměla průjem). Granule také obsahují přirozené antioxidanty (příměs zeleniny a ovoce), řadu vitamínů, mají velký obsah zinku i omega-mastných kyselin, což bezesporu zlepšuje srst – ta byla během dvou týdnů výrazně lesklejší a na dotek hebčí.

V neposlední řadě měly granule velikost tak akorát pro mou kočku, nebyly ani moc malé, ani velké, měly také dobrý tvar (moje kočka nemá v oblibě různé polštářky nebo trojúhelníkovité granule, tyto jí zcela vyhovovaly).

K dostání je také krmivo Taste of the Wild – Canyon River Feline, které obsahuje pstruha a uzeného lososa, sladké brambory a hrášek, tuto příchuť ale nemám vyzkoušenou.
Po granulích se jen zaprášilo, moje kočka si je oblíbila natolik, že přestala jíst kapsičky a dožadovala se pouze granulí Taste of the Wild. Díky vysoké výživové hodnotě snědla za den výrazně menší gramáž, než když dostává granule méně kvalitní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.