Domů Technika Aplikace Lokalizace operačních systémů pro smartphony

Lokalizace operačních systémů pro smartphony

258
0
lokalizace pro smartphone, ios, android

Lokalizace operačních systémů pro smartphony

Pokud si pod pojmem „překlad“ představujete něco automatické, mechanické a doslovné, dovolili bychom si v této souvislosti upozornit na lokalizace. Jde o proces hlubší než je lingvistický překlad. Text se sice provede z jednoho jazyka do jiného, ​​ale současně se přizpůsobuje jazykovým, tržním, kulturním a jiným zvyklostem země. Společnost ASPENA, specialista na překlad a tlumočení, se zabývá i úlohami jako je lokalizace softwaru, multimédií a her nebo překlad (lokalizace) webových stránek. Jednou z frekventovaných činností jsou i důsledné překlady operačních systémů pro smartphony. Úspěšná realizace rozsáhlých lokalizačních projektů z různých oblastí a dlouholeté zkušenosti dělají z této společnosti partnera, o kterém se vyplatí vědět.

S důrazem na přesnost a výstižnost

Společnost Aspena, Lokalizace operačních systémů pro smartphonyObjem textů softwarových produktů nebývá velký, ale je nezbytné, aby byl překlad každé textové položky mimořádně důsledný a výstižný. Textové položky se zde vyskytují samostatně (menu, tlačítka) a jejich význam se nedá pochopit z okolního textu na obrazovce. Lokalizace a překlady do češtiny se tak stávají obzvláště precizní prací. Kromě překladu tady jde i o jiné komplexní činnosti. V první řadě je to analýza vnitřní architektury produkty a umístění textu na překlad, následně přichází na řadu extrahování textu, revize, úprava, testování a podobně. Na základě efektivního spojení všech aktivit a dynamické práce špičkových pracovníků dokáže společnost garantovat maximální spokojenost klienta při předávání softwarových lokalizačních projektů.

Plnění i těch nejnáročnějších požadavků

Tlumočení, překlady i lokalizace realizuje ASPENA do českého jazyka již od roku 1995. Pracovní postup sleduje takové cíle jako vysoká kvalita, odbornost a plnění všech požadavků klienta. Objednávky se realizují v souladu s normami ISO a EN. Lokalizace mobilních softwarů, ale i jiné služby této společnosti, jsou uskutečněny v expresním čase. Klienti zvyknou ocenit i absolutně dodržení odborné terminologie, možnost přímé kombinace překladů českého jazyka s jakýmkoli z 50 dalších jazyků, odborné konzultace, úsporu financí, zpracování grafických materiálů a podobně. Společnost zrealizovala během 20-letého působení více než 230 tisíc projektů. Cenová nabídka je vypracováno pro každého klienta individuálně. Vyplatí se ale vědět, že agentura Aspena si neúčtuje žádné druhy příplatků, a proto je cena ve vaší cenové nabídce již konečná. Připravit se můžete i na mimořádně výhodné podmínky a slevy. Odborný tým využívá při práci moderní nástroje technologie CAT a data dokáže zpracovat ve všech dostupných formátech.

Ať už potřebujete využít služeb tlumočníka a překladatele, nebo hledáte špičkovou lokalizaci, řekněme svého operačního systému pro smartphony, tak už víte, kam se obrátit.

.

Předchozí článekEkonomické bajky pro studované i laiky
Další článekRezervace automobilu nebyla nikdy jednodušší!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.