Domů Technika Návody, postupy, triky Pro Skype a časté telefonování používejte náhlavní soupravy

Pro Skype a časté telefonování používejte náhlavní soupravy

446
0
Náhlavní soupravy pro Skype

Pro Skype a časté telefonování používejte náhlavní soupravy

Pro Skype a časté telefonování používejte náhlavní soupravy
Mnoho lidí se neumí nebo nemůže odtrhnout od telefonu. Existují profese, pro které je telefonování, telekonference nebo video hovory přes Skype základ. A nemluvíme jen o operátorech v call centrech.

Rozvoj telekomunikací

Rozvoj telekomunikací a snižující se náklady přináší rozmach činností, které lze vyřídit na dálku. Manažeři řídí firmy z druhého konce světa, zaměstnanci pracují z domova, internetoví prodejci komunikují se svými zákazníky. Zkrátka, čím dál tím víc lidí je „na drátě“ – a často i několik hodin denně.

Pokud patříte mezi zmíněné lidi, určitě znáte ten pocit, když musíte dlouho držet telefonní přístroj nebo sluchátko u ucha. Nic příjemného – ani zdravého.

Rychlým řešením je použití hlasitého odposlechu. Ten ale v mnoha případech zásadně snižuje kvalitu hovoru. Vy slyšíte špatně, člověk na druhém konci linky ještě hůř. Výsledkem je rychlá únava, výpadek soustředění a bolesti hlavy.

Náhlavní soupravy a handsfree sady

Přirozenější a dlouhodobě použitelnou cestou jsou náhlavní soupravy nebo handsfree sady. Jde o sluchátka s mikrofonem, díky kterým skvěle slyšíte a přitom máte volné obě ruce. Zní to banálně, ale je to ohromné zlepšení, které ocení i druhý účastník komunikace – mikrofony náhlavek velmi dobře snímají zvuk.

Jednoduchou náhlavní soupravu koupíte za pár stokorun. Pokud ale telefonujete nebo skypujete opravdu velmi často a o důležitých záležitostech, popřemýšlejte o lepších modelech. Mezi prověřené výrobce náhlavek patří Platronics nebo Jabra. Z jejich nabídky si vyberete nenápadné bluetooth headsety i pohodlná sluchátka s mikrofonem, která potlačují okolní šum.

Myslete na své zdraví a snižte zátěž svých uší i mysli. Pokud neustále visíte na telefonu, náhlavka je řešení, které byste měli zvážit.

Předchozí článekOživte svou domácnost trendovými bytovými doplňky
Další článekSuper savý mikrohadřík – jak to vlastně funguje?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.