Domů Ostatní Dům Super savý mikrohadřík – jak to vlastně funguje?

Super savý mikrohadřík – jak to vlastně funguje?

471
0
Super savý mikrohadřík – jak to vlastně funguje?

Super savý mikrohadřík – jak to vlastně funguje?

Mikrovlákno se vyrábí z 80% polyesterových a 20% polyamidových vláken.

Polyesterové vlákna zachycují mastnotu a polyamidové zachycují vodu.

A jak? Vlákna jsou náročnou technologií rozštěpena do rozličných mikrovláken a tím vzniklé drážky mezi mikrovlákny vytvářejí kapiláry, které zachycují cizorodé látky a nečistoty. Tudíž s Utěrkou z mikrovlákna 50×60 bude úklid bytu, domu nebo vašeho čtyřnohého miláčka zábavou. Utěrku můžete použít na profi i běžný úklid pevných povrchů, koupelen, detailing a dokonce i váš automobil bude vypadat mladší.

Super savý mikrohadřík, mikrovlákno

Kapilární efekt zaručuje utěrce vysokou absorpci (až sedminásobek svojí váhy), která umožňuje utěrce čistit i leštit zároveň bez použití jakékoliv chemie. Tímto přispějete k ochraně životního prostředí.

Utěrka z mikrovlákna má extra vysoký vlas, tudíž je příjemná na dotek. Má i velmi líbivou oranžovou barvu, tudíž ohromí vaše smysly hned dvakrát. Rozměr 50 x 60 cm je pro manipulaci ideální. Při správném zacházení vám vydrží měsíce. Prát ji můžete v pračce na 60-90 °C. Pozor ale na aviváž, ta poškozuje vlákna nejen utěrek ale i například sportovního oblečení.

Super savý mikrohadřík polyester, polyamid

Na leštění oken a zrcadel můžete použít Utěrku/hadr mikrovlákno na sklo 40 x 40 cm, která velmi dobře saje a nepouští chlupy (takže už žádné noviny!) a je možné ji použít rovněž bez chemie. Na podlahu si k ruce vezměte Hadr na podlahu mikrovlákno 50 x 80 cm. S jeho pomocí už nebudete mít nikdy šmouhy na podlaze.

Předchozí článekPro Skype a časté telefonování používejte náhlavní soupravy
Další článekKniha posledních fejetonů Ludvík Vaculík ve vrcholné formě
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.