Domů Ostatní Dům Recenze Let Me Inn: pronájem bytu přes Airbnb

Recenze Let Me Inn: pronájem bytu přes Airbnb

216
0
pronájem bytu přes airbnb

Recenze Let Me Inn: Odborníci zvýší váš výdělek za pronájem bytu přes Airbnb

Na začátek pár faktů. Americká platforma Airbnb působí na českém internetu již od roku 2009. Aktivně jejím prostřednictvím nabízí nemovitosti ke krátkodobému pronájmu přes deset tisíc Čechů, z toho většina v Praze. Za minulý rok se přes Airbnb ubytovalo více než milion zahraničních turistů a ačkoliv souhrnná částka za ubytování činila několik miliard korun, hostitelé si v průměru vydělali kolem padesáti tisíc korun.

Důvodů je více: jednak vysoká konkurence, ale také profesionalizace některých majitelů – ti delegují správu bytu na specializované firmy, které řeší pronájem bytu za ně. K takovým společnostem patří také Let Me Inn.

Zahraniční turisté si mají z čeho vybírat. Bytů v nabídce Airbnb průběžně přibývá a mnozí hostitelé si dávají záležet, aby jejich nemovitosti vypadaly exkluzivně. Pro některé je to však problém, protože nemají tolik času či zkušeností. Pokud je to i váš případ, můžete se obrátit na odborníky z Let Me Inn a přenechat jim kompletní správu pronájmu bytu v Praze či jiném městě.

pronájem bytu přes airbnb, recenze

Jak spolupráce s Let Me Inn probíhá? Vše záleží na individuální domluvě, nicméně většina hostitelů volí „full servis“, tedy kompletní služby počínaje komunikací s klienty přes průběžný úklid až po opravy a údržbu.

Na základě údajů z více než pěti tisíc uskutečněných cest inkasovali domácí díky Let Me Inn o 20 – 50 % více. Zároveň obvykle získali i maximální možné hodnocení na Airbnb, které je pro dlouhodobě úspěšný pronájem velmi důležité.

Odborníci z Let Me Inn používají nástroje pro cenovou optimalizaci a mohou pružně reagovat na aktuální stav nabídky. V rámci propagace nemovitostí spolupracují s bytovými designéry a profi fotografy. Kromě Airbnb navíc byty propagují také na dalších portálech, jako jsou Agoda, Booking.com, Expedia a Tripadvisor.

pronájem bytu přes airbnb, praha

Chcete se o službě dozvědět více? Na letmeinn.cz najdete bližší informace i aktuální ceník správy krátkodobého pronájmu.

Předchozí článekBezpečný domov PLUS, majetkové pojištění
Další článekCo by měl splňovat kvalitní hotel?
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.