Domů Cestování Recenze Spagheteria Bucatini Kladno

Recenze Spagheteria Bucatini Kladno

1167
5
recenze_restaurace_bucatini_spghetteria_kladno

Recenze Spagheteria Bucatini Kladno

Nově otevřená Spagheteria Bucatini Kladno ( T:R recenze dodávají, zrekonstruovaná původní pizzeria La Fontana ) se nachází v centru středočeského města Kladna – několik kilometrů na západ od Prahy. Doby Poldovky už jsou dávno pryč, město se modernizuje, což je vidět i na kvalitě restaurací, na jejichž špici je jednoznačně Spagheteria Bucatini.

Prostředí Spagheteria Bucatini Kladno

Restaurace je spíše menší, moderně a jednoduše zařízená. Převládá tmavé dřevo, bílá a šedivá barva. Jako každá správná italská restaurace má Bucatini vlasní pec. Pokud chcete vidět, jak se Vaše pizza připravuje, rozhodně doporučujeme sednout si přímo naproti peci, kde kuchař připravuje a peče pizzu přímo před očima hostů. V létě je také možné využít zahrádky.

Obsluha a menu Spagheteria Bucatini Kladno

Při příchodu do restaurace se Vás ujme jeden z číšníků a usadí Vás ke stolu. Do ruky dostanete jídelní lístek a za chvíli je číšník opět u Vás. Většinou ale musí čekat než si vyberete – všechna jídla zde jsou velmi lákavá a je velmi těžké vybrat si jen jedno.

A co Spagheteria Bucatini nabízí?

Jak už název napovídá, jsou to především těstoviny (Pasta). Za drobný příplatek (15 Kč) dostanete čerstvé domácí těstoviny (Pasta Fresca). Dále restaurace nabízí širokou škálu italských pokrmů – kromě již zmíněných těstovin také předkrmy (Antipasti), polévky (Suppa), Gnocchi, rizota (Rissoto), saláty (Insalata), pizzy, ale na své si přijdou i milovníci masa (Carni).

Jako sladkou tečku na závěr si můžete dát jeden z italských dezertů – tiramisu, sorbet, sladké ravioli či čokoládový dortík.

Během naší návštěvy jsme ochutnali pizzu Caprese a Gnocchi Sorrento.

Gnocchi Sorrento jsou čerstvé noky z bramborového těsta s omáčkou z tomat, česneku a mozzarely. Parmazán se servíruje zvlášť, aby si ho každý mohl dát dle libosti.

Pizza Caprese je něco víc než obyčejná Margherita. Tu výjimečnost ji dodává mozzarela z buvolího mléka, která je velmi lahodná, rozpůlená cherry rajčátka, lístky bazalky a neuvěřitelně tenké těsto.

Kvalita a cena nabízených služeb

Spagheteria Bucatini na Kladně nabízí kvalitní služby za přijatelné ceny. Pokud chcete kvalitu a bydlíte poblíž, nebo máte cestu okolo, rozhodně doporučuji neváhat ani minutu a stavět se zde. Rozhodně nebudete litovat.

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
8
Kvalita pokrmů
9
Obsluha
8
Celkový dojem
8
Předchozí článekRecenze reedice Stromboli
Další článekVelký test fotoknih fotokniha Bontia
Martin Bartoš milovník dobrého jídla a ještě lepších programových kódů v prostředí .Net studia. To není samochvála ale popis redakce serveru Test-recenze.cz.
recenze-spagheteria-bucatini-kladnoV dobách kdy jsem pobýval na Kladně moje oblíbená restaurace. Koukám, že si přes změnu názvu svojí kvalitu podržela. Takže Klááádnooo.

5 KOMENTÁŘE

  1. Prostorná restaurace s příjemnou obsluhou, vynikajícím jídlem, úžasnou atmosférou, které se nic nedá vytknout. Cena i porce jsou naprosto uspokojivé. Rád se tam vracím.

  2. Prvotní nadšení (kvalitně udělaný roastbeef) rychle vystřídalo obrovské zklamání díky otřesnému chování, kdy nám hlavní pizzař naznačil svou silnou nevoli k vyfotografování a to doslova zkazilo výsledný dojem z celého podniku. Takovéto chování by se dalo tolerovat v 3. cenové skupině, ale tady musí dotyčný, i když nechce, tolerovat svou nevoli k focení, prostě to musí překousnout.
    I když nebylo nic k odhalení, suché nezpracované těsto se nedá považovat za odhalené „umění „a u mě by takovéto chování vedlo k okamžitému vyhazovu na hodinu.
    Takže veškeré dojmy z velmi chutného a pečlivě připraveného jídla zkazila ubohost rádoby mistra pizzaře, všichni chápeme nechuť k focení toho, co děláme, ale pokud to dotyčný není schopný zkousnout, nemá v tomto oboru, co dělat. Proto je mi líto, ale takovéto věci doslova shodily tento progresivní restaurant na absolutní dno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.