Domů Technika Aplikace RIS: Jednoduše skvělý podnikový informační systém

RIS: Jednoduše skvělý podnikový informační systém

548
0
Podnikový informační systém RIS

RIS: Jednoduše skvělý podnikový informační systém

Sháníte špičkový informační systém za přijatelnou cenu? Na trhu je množství produktů a není snadné vybrat ten správný. My jsme se zaměřili na ekonomický systém RIS, který nás zaujal modulovým řešením. Firma Saul vyvíjí podnikové informační systémy přes 15 let a moc dobře vědí, jak je pro expandující společnost důležité, aby růst strukturálně a organizačně ustála. RIS je správnou volbou pro účetní a poradenské firmy, výrobní, obchodní, dopravní i finanční společnosti, pojišťovny a v neposlední řadě také pro veřejnou správu.

K hlavním výhodám modulového podnikového informačního systému patří bezkonkurenční poměr ceny a přínosu pro společnost, snadná implementace, přátelské uživatelské rozhraní a komplexní záběr.

podnikovy-informacni-system-ris

Řešení pro živnostníky i velké korporace

Pro živnostníky a menší firmy je vhodný ekonomický účetní software RIS, jehož implementace zabere 1-2 dny. Obsahuje jednu licenci základních modulů.

Středně velké společnosti vyžadují sofistikovanější řešení, čemuž odpovídá podnikový informační systém RIS s rozsáhlou funkcionalitou a specializací na některé obory (např. obchodní, výrobní, účetní a další společnosti). Implementace tohoto systému trvá cca 2-3 měsíce.

Velké společnosti potřebují robustní systém třídy ERP, který je schopen zpracovat velké objemy dat a do něhož bude mít přístup desítky či stovky uživatelů. Klíčovou roli hraje vysoká míra bezpečnosti a mnohdy i možnost integrace s dalšími interními systémy. Implementace trvá několik měsíců.

Manažerská nadstavba prozradí vše o ekonomice a zdraví firmy

Nedílnou součástí portfolia je také manažerský informační systém TOP-RIS. Tato nadstavba slouží ke zpracování informací z ostatních základních částí systému a jejich přeměně na důležitá data o stavu podniku. TOP-RIS je perfektním nástrojem při vytváření vnitropodnikového systému reportingu, controllingu, vytváření výročních zpráv a reportů pro obchodní partnery.

Předchozí článekNejlepší destinace v Chorvatsku, TOP pět
Další článekOblečení Kama je skladbou spoluautora Jiřího Pertla
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.