Domů Ostatní Zdraví Rozhovor se spoluautorkou kolébky 2Parents

Rozhovor se spoluautorkou kolébky 2Parents

420
0
kolébka 2parents celek

Rozhovor se spoluautorkou kolébky 2Parents

Kolébku jsem vytvořila proto, že jsem nenašla žádnou podle svých představ

Proč jste si navrhla vlastní kolébku? Co vás k tomu vedlo?

Náš první syn trpěl jako miminko na ublinkávání, reflux. K tomu měl problémy s krční páteří a musel cvičit Vojtovku. Když jsem po čtyřech letech podruhé otěhotněla, hledala jsem na internetu i po obchodech kolébku, kterou by šlo polohovat, která by byla z přírodních materiálů s pořádnou matrací a roštem a která by se mi zároveň líbila. Žádnou takovou jsem ale nenašla. Tak jsem si s tříměsíční holčičkou v bříšku sedla a začala kreslit vysněnou kolébku.

kolébka 2parents celek

A tu jste si také sama vyrobila?

Ne, ne (smích). Obrátila jsem se na odborníka. Našla jsem si na internetu truhláře Antonína Hanuse, který se specializuje na kolébky z certifikovaných přírodních materiálů. Tomu jsem svůj návrh ukázala, dali jsme hlavy dohromady, a tak v průběhu mého těhotenství vznikala kolébka. Pamatuji si, že přebalovací pult dorazil v den porodu (smích). Název 2Parents jsme pro kolébku zvolili takto právě proto, že byla vytvořena dvěma rodiči.

kolébka 2parents detail

Čím je vaše kolébka unikátní?

Můžete ji snadno naklonit do tzv. anti-refluxní polohy, jen pouhým obtočením závěsných popruhů. Kolébka má také velkou nosnost (cca 30 kg). Dítě si v ní může hrát a samo se houpat, samozřejmě pod dozorem. Naše holčička se takhle naučila velmi rychle a správně stavět. A v neposlední řadě má naše kolébka zajímavý jednoduchý design. Vyrobili jsme ji z krásného dubového dřeva naolejovaného přírodním olejem a z bio bavlny.

Tak to jste mne navnadila… Sama čekám miminko. Za kolik a kde si mohu vaší kolébku pořídit?

Záleží na tom, jaké chcete funkce, a jakou si pro své miminko zvolíte matraci. Samotná kolébka stojí něco přes sedm tisíc korun. Pokud si ale objednáte i přebalovací pult a designová kolečka, zaplatíte samozřejmě více. Pak záleží také na matraci. Můžete mít matraci za pár set korun, ale i čistě přírodní matraci, kde se cena pohybuje mezi třemi a čtyřmi tisíci. Kolébku zatím prodáváme jen přes internet, přes náš web 2parents.cz, ale zvažujeme, že bychom jí nabídli i do nějakého obchodu.

kolébka 2parents děti

Tak vám budu držet palce. A chystáte ještě něco dalšího?

No děti rostou, a tak jsem jim navrhla ještě malou dřevěnou postýlku. A co dál? Ještě uvidíme. Ale náš prvorozený syn půjde nyní do školy, tak to vypadá, že budeme potřebovat pracovní stůl (smích).

Předchozí článekVyzkoušeli jsme, jak to chodí v neznačkovém servisu notebooků. Byli jsme spokojeni?
Další článekRecenze: Fotopast SpyPoint Solar
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.