Domů Technika Aplikace Runtastic Pumpit sada aplikací pro lepší kondici

Runtastic Pumpit sada aplikací pro lepší kondici

977
1
Aplikace Runtastic Pumpit dřepy, leh sedy, kliky a přitahování

Runtastic Pumpit sada aplikací pro lepší kondici

Runtastic Pumpit sada aplikací pro lepší kondici, je sbírkou čtyř samostatných aplikací, s naprosto podobným designem a principem použití. Z tohoto důvodu je recenzujeme dohromady.

Sada aplikací Pumpit je určena pro zařízení Android od verze 2.2 a pro zařízení iOS od verze 6. V sadě nalezneme:

  • Push Ups neboli kliky
  • Sit Ups neboli leh sedy
  • Squats neboli dřepy
  • Pull Ups neboli přitahovačky

Aplikace mají stejný styl designu, každá však má svojí vlastní barvu, chcete-li téma. Aplikace jednoduše zaznamenávají uvedenou aktivitu. Na začátku startujete opravdu s pár cviky, ale aplikace vám „nakládá“ více a více zátěže v každém z dalších cvičení. Kouzelné je napojení na webový portál, službu Runtastic, kde jsou souhrnně zaznamenány veškeré vaše aktivity. Aplikace Runtastic Pumpit udržují žebříčky dle počtu vykonaných dílčích cviků. Ten borec, který žebříček vede musí cvičit opravdu ukrutně:).

Dalším motivujícím prvkem jsou různé grafické odznáčky, které postupem získáváte a vidíte ve vaši statistice pro tu kterou aplikaci.

Co se rozhodně povedlo je minimalistický, účelný design. Aplikace jsou prosté „krásné“. Mnozí z vás ocení i to, že jsou lokalizovány do českého jazyka. Naopak výtku si zaslouží použité fonty, které vám nezobrazí „správně“ české znaky např. Č viz obrázek. Runtastic Pumpit Další zbytečností z pohledu uživatele je občasné zobrazování stránky na zakoupení aplikací, a to i v případě, že je máte zakoupené.

A jak aplikace počítají uvedenou aktivitu? Jednoduše, pomocí pohybového čidla nebo dotykové obrazovky.

Snadnost použití, jednoduchost, podpora aplikací Runtastic Pumpit

Aplikace Pumpit jsou geniálně jednoduché.  Popravdě, očekávali by jste snad při počítání dřepů něco jiného? Aplikaci spustíte, a postupujete dle cvičebního plánu. U aplikace pro dřepy máte např. čtyři série po 44, 20, 14 a 30 dřepech, které v uvedený den provedete. Mezi sériemi je pauza. Aplikace v případě dotaženého dřepu (ano, musíte opravdu jít „do kolen“) dřep započítá automaticky pomocí pohybového čidla (pouze u aplikace pro kliky, nosem namáčknete dotykový display – už vidím ty reklamace:).

Některé verze aplikací Pumpit jsou také zdarma. To vám nabídne možnost se s aplikací seznámit, tato verze obsahuje první sérii cviků (ten, kdo to myslí vážně tak si aplikaci koupí) a nezbytnou reklamu. Kromě notifikace o cvičení pak mezi verzemi zdarma a Pro není rozdílu. Všechny vaší činnost v případě registrace odesílají na webový portál, službu Runtastic.

Cena ke kvalitě aplikací Runtastic Pumpit

Chválím, jako uživatel Runtastic portálu jsem po aplikacích okamžitě „sáhl“. Cena za aplikace je nízká. Pokud však přesto ještě chcete ušetřit, sledujte např. web appshopper pro celkem pravidelné slevy.

Pokud se snažíte alespoň „trochu“ týrat své tělo, nebo používáte Runtastic portál pro další sportovní aktivity, jste na dobré cestě rozšířit již tak početné zástupy uživatelů. A víte, kolik dřepů má jeden borec k 13. 3. 2013? Neuvěřitelných 180427. Tak co, jde do toho?

Za T:R test-recenze.cz doporučujeme.

 

PŘEHLED RECENZE
Jednoduchost
10
Funkcionalita
10
Celkový dojem
10
Předchozí článekOsobní cloud Western Digital My Book Live Duo
Další článekParametry WD My Book Live Duo, Synology DS212j
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
runtastic-pumpit-sada-aplikaci-pro-lepsi-kondiciMotivační aplikace nebo aplikace na sledování aktivit, které můžete dělat všude? Asi obojí, jednoduché, vestavěný senzory vám automaticky započítají vaše cvičební výkony. Tak teď jen začít...

1 komentář

  1. Aplikace ze série Runtastic Pumpit vás jednoduše motivují pro další jednoduchá cvičení, které zvládnete veskrze na jakémkoli místě. Jednoduchý „krásný“ vzhled aplikací, využití senzorů pohybů a doteku pak ocení i netechnický jedinec. Za náš server aplikace doporučujeme pro všechny aktivní osobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.