Domů Ostatní Vyřešili jsme problém stovkám rodičů

Vyřešili jsme problém stovkám rodičů

160
0
Magic Chart tabule, usnadněte práci rodičům, dětem, vzdělávání

Vyřešili jsme problém stovkám rodičů

Teď může mít tabuli doma každý 

Někteří rodiče už možná pomalu poznali, že malého Einsteina doma nemají. A co hůře, většina z rodičů dokonce začíná chápat, že ani nemají být po kom. Však taky: kdo z nás si ještě pamatuje, do jaké říše patří lišejníky, bravurně ovládá tradiční syntax věty jednoduché a na počkání z rukávu vysype letopočty peloponéské války?

Nad dotazy dětí, proč to mají znát, krčíme rameny a s věrným pomocníkem Googlem pod stolem, se tváříme vzdělaně. A vypadá to, že ještě nějaký ten pátek to tak zůstane. Ale neklesejte na mysli. V každém „problému“ je skryta příležitost. A poznat své děti a nechovávat naše děti poznávat nás, není zas tak úplně k zahození. 

Osvědčené tipy rodičů

Možná už jste na sociálních sítích viděli novinku, která usnadňuje domácí výuku ve stovkách domácností. Jmenuje se Magic-chart. Nejjednodušší myšlenky jsou ty nejgeniálnější. Magic chart je fólie, která okamžitě přilne na zeď (nebo jakýkoliv jiný povrch) díky elektrostatickému náboji. Žádné lepení, žádná montáž. Prostě přiložíte a ona drží. Popisuje se fixou, jako ve škole (fixa je součástí balení). Díky této fólii vytvoříte „školní tabuli“ úplně kdekoliv. Děti si probíranou látku lépe zapamatují a určitě je bude výuka i více bavit. 

Podívejte se, jak kouzelná samodržící nástěnka funguje

Tip: Kombinace s Magic-Notes

Doporučujeme podívat se také na kouzelné štítky Magic notes. Fungují na stejném principu jako Magic chart, ale jsou malé a barevné. V kombinaci se samodržící nástěnkou Magic-chart jsou prostě kouzelnou kombinací. Díky nim můžete dětem dávat zajímavé úkoly. Lístěčky Magic notes popisovat nejrůznějšími úkoly a zadáním a děti s nimi mohou aktivně pracovat. Přelepovat, třídit do skupin, opravovat. Fantazii se meze nekladou.  

Magic-chart: tabule okamžitě kdekoliv

  • 25 kusů kouzelných fólií v balení o rozměrech 80 x 60 cm
  • Je možné je přelepovat z místa na místo a mazat
  • Drží na jakémkoliv rovném povrchu
  • Děti budou mít probíranou látku na očích a lépe jí porozumí

Přečtěte si: JAK ZVLÁDAT DOMÁCÍ VÝUKU V DOBĚ KARANTÉNY 

Předchozí článekCo dělat, když nemůžete ven? Přeberte fotky a vytvořte si fotoknihu!
Další článekJak vybrat dobrý herní počítač
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.