Domů Ostatní Služba Co dělat, když nemůžete ven? Přeberte fotky a vytvořte si fotoknihu!

Co dělat, když nemůžete ven? Přeberte fotky a vytvořte si fotoknihu!

60
0
Vytvořte si fotoknihu

Co dělat, když nemůžete ven? Přeberte fotky a vytvořte si fotoknihu!

Řekněte sami: kdy jindy budete mít na fotoknihu tolik času než teď? Jestli jste její návrh a objednání odkládali, nyní se můžete zabrat do kreativní práce na několik hodin či dní. Aspoň vám to rychleji uteče!

Takovou fotoknihou uděláte radost nejen sobě, ale celé rodině či blízkým. Stačí jen zapátrat v archivu fotografií a vybrat ty nejlepší. Sami určitě víte nejlépe, čím potěšit maminku, tatínka, babičky nebo svoji lásku.

Vytvořte si fotoknihu, fotky

Od té doby, co má HappyFoto svoji aplikaci, je objednání fotoknihy a ostatních fotoproduktů včetně fotografií mnohem jednodušší. Práci totiž můžete začít třeba v chytrém telefonu, kde máte určitě hodně fotek, a pokračovat na tabletu nebo na počítači. Mezitím se vám rozpracovaná fotokniha zdarma uloží do cloudu.

Je to šikovné řešení, které zatím žádná jiná fotoslužba v Česku nenabízí

Nezbývá než ho vyzkoušet. Hurá do toho a půl je hotovo!

A nenechte se odradit negativními recenzemi. Znáte to: Češi raději kritizují, než by chválili. Když všechno funguje, jak má, málokdo pošle kladné hodnocení. Takže jestli se vám bude v nové aplikaci pracovat hezky a výsledek bude stát za to, nezapomeňte HappyFoto pochválit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.