Domů Ostatní Výroba fotoknihy v letadle? S HappyFoto-MOBILE ano.

Výroba fotoknihy v letadle? S HappyFoto-MOBILE ano.

254
0
Fotokniha, výroba fotoknihy v mobilu, dovolená, moře, cestování

Vyrobte si fotoknihu z dovolené už na zpáteční cestě v letadle! Stačí použít aplikaci HappyFoto-MOBILE!

Skvělá zpráva pro ty, co fotí mobilem a stáhli si aplikaci HappyFoto-MOBILE! Fotky z chytrého telefonu či iPhonu si můžete nechat vyvolat nebo si z nich vyrobit fotodárek či fotoknihu rovnou v mobilu. Třeba ještě na dovolené, nebo v letadle, v režimu offline. Aspoň se na zpáteční cestě z dovolené nebudete nudit!

Fotoknihu budete mít hotovou za chvilku

Nejoblíbenější funkcí aplikace je fotokniha. Nejspíš to bude i díky rychlost a jednoduchosti, s jakou se dá vytvořit. A to nejen z fotografií v mobilu, ale nově také z fotografií, které máte uložené na facebookovém profilu nebo na Dropboxu.

Fotokniha, výroba fotoknihy v mobilu, dovolená, moře, dovolená u moře

Jakmile fotky vyberete, pošle vám aplikace hotový náhled do několika vteřin (záleží na rychlosti vašeho přístroje). Pokud budete s náhledem spokojeni, máte hotovo! Kdo se chce kreativně vyřádit, má samozřejmě také možnost, a sice za pomoci uživatelsky přívětivých nástrojů, které aplikace nabízí. Lze vybírat z formátů od velikosti do kapsy až do A4.

Fotokniha, výroba fotoknihy v mobilu, dovolená, moře

Jednotlivé fotografie lze jednoduše přesouvat prstem, což usnadňuje jejich rozmístění na jednotlivých stránkách. Když budete chtít nějakou fotografii vylepšit (ať už ořezem, úpravou expozice či přidáním barevného filtru), můžete tak učinit přímo v aplikaci. Velmi praktické je také to, že obrázky, které z původního výběru odstraníte, se automaticky uloží do zvláštního souboru, takže je můžete kdykoli znovu vylovit. Všechny funkce navíc běží i v režimu offline.

Tvorbě oblíbeného dárku pro všechny příležitosti se tedy můžete věnovat v letadle cestou z dovolené

Fotografie se dají doprovodit krátkým textem – buď tradičně, vepsáním textu, nebo je stačí prostě nadiktovat, třeba pomocí Siri.

Hotovo? Stačí jen odeslat!

Pak už zbývá jen uzavřít objednávku. Zaplatit se dá rovnou z mobilu platebním příkazem či kreditní kartou. Pokud máte k dispozici slevový kupon, stačí zadat kód.
V posledním kroku se hotová fotokniha odešle do fotolaboratoře HappyFoto.

Fotokniha, výroba fotoknihy v mobilu, dovolená, moře, fotokniha do kapsy

To může trvat několik minut, podle velikosti fotoknihy a rychlosti připojení. I tady se ale aplikace chová velmi inteligentně, takže vícekrát se vyskytující stejné fotografie posílá pouze jednou a na přerušené stahování prostě plynule naváže tam, kde předtím skončila.
Tak. A teď vyhlížejte pošťáka s vytištěnou fotoknihou! Bude u vás do několika dní!

Více informací a aktuální ceny najdete na stránkách www.happyfoto.cz
Nevíte-li, jak stáhnout aplikace HappyFoto-MOBILE, mrkněte na stránky www.happyfotomobile.cz

Předchozí článekKniha Nikdy nedělej kompromis
Další článekOsvětlení, které spoří a zdobí
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.