Domů Kultura Kniha Kniha Nikdy nedělej kompromis

Kniha Nikdy nedělej kompromis

704
0
E-book, kniha, recenze Nikdy nedělej kompromis

Nikdy nedělej kompromis

Musím se vám přiznat. Neplánoval jsem si tuto knihu vůbec přečíst. I když čtu poměrně dost, naplánoval jsem si k přečtení úplně jiná dílka. Možná za to mohl i striktní název knihy, možná jen momentální nálada. Ale stalo se osudem něco jiného a kniha z podtitulem „aneb vyjednávej tak, jako by ti šlo o život“ se nečekaně objevila na mém nočním stolku. Subjektivně se sluší dodat, že melvily poměrně dost žeru a to včetně naposledy recenzovaných knih Zdravá střeva nebo Whole30.

Kniha pochází z pera hlavního vyjednavače u FBI

Kniha Nikdy nedělej kompromis sepsal hlavní vyjednavač FBI Chriss Voss. Možná si také kladete otázku, jak si člověk z praxe, bez spisovatelské erudice poradí s textem. Za sebe vás uklidním konstatováním, že kniha je vystavena na příkladech z autorovi praxe a tím pádem se nejedná o žádné nudné čtení. A to i v kontextu dnešní doby, kdy únosy a teroristické události jsou bohužel častějším jevem.

Nebude kniha nudná?

Čitelnost knížky je pouze jeden z mnoha parametrů. U knih osobního rozvoje však zpravidla očekáváte hodnotný obsah a přímý přínos pro vás. Tak jak si zde Chriss vede? Bez kompromisu, bez pardonu musím říci velice dobře.

Jak mě kniha může pomoci?

Kde vám knížka Nikdy nedělej kompromis může pomoci? Myslím si, že v mnoha aspektech vašeho lidského snažení.

Vlastně vám pomůže dennodenně

V mnoha situacích jak pracovního charakteru, tak i v rovině vašich osobních vztahů. Chriss popisuje různé techniky např. proč je “ne” tím nejlepším začátkem. Když se vrátíme k názvu knihy Nikdy nedělej kompromis, Chriss nám říká: “kompromis je jako obout si jednu botu bílou a druhou černou”.

Co si o knize myslím na rozdíl od původního přesvědčení?

E-book, kniha, recenze Nikdy nedělej kompromis kniha agenta FBI Chriss VossChriss respektive jeho knížka Nikdy nedělej kompromis mě opravdu přesvědčila. Myslím si, že je dobré tuto knihu vlastnit a osvojit si některé, nebo všechny popisované praktiky. Všímáte si, že na začátku bylo ne a na konci je vlastně taková dohoda. Proto knihu jednoznačně doporučuji minimálně k přečtení.

O knize

Překladatel: Eva Nevrlá
Počet stránek: 280
Vazba: brožovaná
ISBN: 978-80-7555-002-6
Cena e-booku od 229,- Kč, doporučená cena knihy 319,- Kč

ukázková první kapitola k přečtení

PŘEHLED RECENZE
Čtivost
9
Užitečnost
10
Cena
9
Předchozí článekVánoční světelné dekorace pro váš byt, dům i zahradu
Další článekVýroba fotoknihy v letadle? S HappyFoto-MOBILE ano.
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
kniha-ebook-nedelej-kompromisKnihu napsal hlavní vyjednavač FBI Chriss Voss. Kniha Nikdy nedělej kompromis vám pomůže dosáhnout dohody v každodenních životních situacích. Doporučuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.