Domů Ostatní Dům Vánoční světelné dekorace pro váš byt, dům i zahradu

Vánoční světelné dekorace pro váš byt, dům i zahradu

417
2
Vánoční světelné dekorace

Vánoční světelné dekorace pro váš byt, dům i zahradu

Vánoční čas nabízí plno radostí, ale aby byl opravdu povedený, chce to řádnou výzdobu. Vánoční výzdoba ale nejsou jen klasická světýlka na stromeček a řetězy. Váš dům, byt nebo zahrada může zářit díky nejrůznějším vánočním světelným dekoracím. Stačí hledat a vybrat si podle vašeho gusta.

Druhy světelných dekorací

Kromě oblíbených vánočních LED řetězů máme ještě plno dalších druhů světelných vánočních dekorací. Mluvíme tu například o prostorových dekoracích, které jsou vhodné především pro vnitřní umístění, ale můžete narazit i na venkovní typy. Dále tu máme třeba světelný déšť, doplňky na stromek či za okno. Je jen na vás co z toho si vyberete a nejlepší je, že jdou všechny tyto vánoční dekorace skvěle zkombinovat.

Prostorové dekorace vykouzlí vánoční atmosféru v každém bytě

Existuje mnoho překrásných prostorových dekorací. Jednou z nejoblíbenějších je stromek na stojánku, který je velice šikovný. Díky svým rozměrům si ho můžete postavit například na noční stolek v ložnici, takže vánoční atmosféru budete mít pořád na očích. Jeho velkou výhodou je, že je bezdrátový, takže ho lze umístit i daleko od zásuvky, například na poličku nebo krbovou římsu.

Další pěknou prostorovou dekorací je světelná hvězda, která je v podstatě na způsob již zmíněného stromku

Je díky svým rozměrům vhodná opravdu kamkoliv a skvěle se hodí i na televizní stolek. Prostorové dekorace se vyrábějí i na zahradu. Jednou takovou dekorací je například světelný kužel s LED osvětlením. Jeho výhodou je, že je vybaven časovým spínačem a zvládá mráz i vlhkost.

Vánoční světelné dekorace, vánoční dekorace dům

Doplňky na stromek nesmí chybět

Světýlka na stromek jsou klasika, ale co si pořídit například LED ozdobičku nebo svíčky? Bojíte se, že by vám svíčky mohli způsobit požár? Už nemusíte, protože v naší nabídce vánočního osvětlení najdete LED svíčky, které jsou na baterie. Nemusíte tedy řešit ani otevřený oheň, ani další otravné kabely.

Stromek doporučujeme doplnit i překrásnými LED kouličkami, které mu dodají tu správnou jiskru. Mezi klasickými skleněnými ozdobičkami tyto světelné opravdu vyniknou a každý si jich všimne.

Pokud řešíte problémy s nezaplněným prostorem, nemusíte shánět vánoční plakát, ale stačí si pořídit stylovou světelnou síť, která je vhodná jak na zahradu, tak i do bytu. Další výhodou je to, že se dá skvěle použít například jako výzdoba dětského pokoje nebo zahradního altánu po celý rok a nejen o Vánocích.

Předchozí článekHiwe – návrat k četům 90tých let
Další článekKniha Nikdy nedělej kompromis
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

2 KOMENTÁŘE

  1. Už se na Vánoce moc těším. Vyzdobím si celý dům dekoracemi- nějaké už jsem objednala odsud … (úprava redakce) , tak doufám, že přijdou brzy a prožijeme opravdu krásné Vánoce se stylově ozdobeným domem.

  2. Už se na Vánoce moc těším. Vyzdobím si celý dům dekoracemi- nějaké už jsem objednala odsud <-- odebráno správcem -->, tak doufám, že přijdou brzy a prožijeme opravdu krásné Vánoce se stylově ozdobeným domem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.