Domů Kultura Hudba Slovenské Duo Jamaha dobývá internet

Slovenské Duo Jamaha dobývá internet

744
0
slovenské duo Jamaha dobývá Internet

Slovenské Duo Jamaha dobývá internet

Také při pravidelném brouzdání po internetu narážíte na nejrůznější zajímavosti a často zde hledáte i zdroj zábavy? Dnešní článek vám představí, na Slovensku již velmi dobře známé, televizní hudební DUO JAMAHA.

Jejich chytlavé písně vás rozhýbou i v časných ranních hodinách, kdy zábava na vaší párty bude už hodně uvadat

Nový hit Tam do duba

Přesvědčete se sami a zhlédněte videoklip k písní Tam do duba – zde. Jen na YouTube si tento videoklip získal již přes 140 tisíc zhlédnutí za necelé dva týdny. Chytlavá hudba spolu s moderním videoklipem si, zdá se, rychle nalezla své oblíbence a stává se hitem internetu, a to i díky přesvědčivému výkonu zpěvačky Kataríny, jež je sestrou Mariána Kotvana – jednoho z členů DUA JAMAHA. Katarína vtiskla klipu tu správnou energii a pěvecky přesvědčila o svých kvalitách natolik, že se píseň dá považovat za nový slovenský hit.

Od lidovek v moderních aranžmá až po taneční mix aneb POP-zábava s DUO JAMAHA

DUO JAMAHA svou hudební produkcí a zejména vlastními písničkami získává stále větší popularitu napříč hudebním spektrem. Dokáže oslovit milovníky lidových písní, kteří se nebrání modernějšímu stylu, ale právě i mladé posluchače snadno upoutá rytmickou hudbou s vtipnými či romantickými texty. Jejich taneční mixy dokáží na parket hravě vytáhnout i toho nejméně tanečně nadaného posluchače. Výběr písní je skutečně široký, kromě již zmíněného hitu Tam do duba jsou to například: Dej mi pusu, Ruku hore dám, Verím v nás dvoch, Narozeniny, Kovboj z Lhoty, Čáry máry fuk, ale také popové lidovky jako Karolína, Učitelka, Červené vínečko nebo Hospoda.

Každý má svou šanci na slávu

duo jamaha, interpretiDUO JAMAHA je slovenské hudební duo, známé i z televizních obrazovek a získává si nové posluchače i na českém trhu. Poslední dobou produkují nové písně a vlastní tvorbu. Faktem je, že i na naše území už jejich poslední hit dravě vstoupil a dá se očekávat, že svou chytlavostí si rychle najde širokou základnu posluchačů. DUO JAMAHA má specifický styl, jedná se o tzv. POP-zábavu .

Lidové písničky v moderních aranžmá, ale i vlastní písničky pro všechny generace. Na jejich vystoupení, jak na Slovensku, tak v Čechách chodí děti, dospělí, mladí, starší i babičky. Jednoduché písně, které oslovují a baví lidi na koncertech, městských nebo obecních slavnostech, festivalech či soukromých rodinných oslavách. Jejich tvorbu najdou jejich fanoušci také na internetu, a to na webových stránkách www.duojamaha.sk nebo www.duojamaha.cz či na kanálech Youtube, Facebook a Instagramu.

Předchozí článekTermovizní měření domu odhalí tepelné ztráty!
Další článekPřídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou jejich důležitou součástí
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.