Domů Ostatní Zajímavý pomocník nejen na kempování

Zajímavý pomocník nejen na kempování

548
0
Nůž ve tvaru kreditky, pomocník při cestování

Zajímavý pomocník nejen na kempování

Je jedinečný skládací nůž ve tvaru kreditky s ostrou čepelí z nerezu. Pomocí tohoto nože si velmi snadno a rychle poradíte. Skvělý pomocník s ostrostí žiletky vám pomůže na dovolené, při kempování či rybaření nebo na houbách. Lidem, kteří se pohybují v nočním městě či opuštěných ulicích při cestě z práce může posloužit jako ochranná pomůcka. Dokonalý dárek pro každého trampa i turistu.

Nůž ve tvaru kreditky má jedinečné vlastnosti

Nůž ve tvaru kreditky, pomocník při cestování

Nůž s nízkým profilem o váze 13 g můžete schovat do malé kapsy nebo peněženky. Složí se pomocí tří jednoduchých pohybů. Nůž je vodotěsný, otěruvzdorný, pokrytý vrstvou teflonu. Poslouží jako jedinečný dárek pro může nebo ženu i jako ochranná pomůcka. S nožem se budete cítit mnohem jistěji. Nůž má bezpečnostní pojistku, díky které je velmi bezpečný. Nemusíte se obávat nečekaného vyjetí čepele. Prudce elegantní černá barva a tvar kreditky nedovolí nikomu na první pohled poznat, že se jedná skutečně o nůž. Ostrá ocelová čepel nože dovolí řezat rychle a přesto velice přesně. Přeříznete hrubší i tenčí věci bez větší námahy. Rozměry nože jsou 86x54x2 mm a v rozloženém stavu 146×38 mm. Nůž opravdu ideální do peněženky. Máte ho tak kdykoliv při sobě.

Kde nůž zakoupím?

V internetovém obchodě www.nuzvetvarukreditky.cz zakoupíte nožů libovolný počet. Poštovné je minimální a zboží okamžitě dostupné. Chcete nůž jako dárek? Druhý den jej můžete doma. Ochotní a vstřícní pracovníci odesílají objednané zboží do 12 hodin od doručení vaší objednávky. Zboží je možné zaplatit předem i na dobírku. Při objednávce dvou kusů tohoto praktického nože získáte třetí jako dárek zdarma. Nevyužít tuto nabídku by bylo škoda. Zboží můžete samozřejmě v případě, že vám nebude vyhovovat, vrátit do 14 dnů, stejně tak v případě potřeby kdykoliv reklamovat. Vaše požadavky budou vyřízeny rychle a velmi vstřícně.

Předchozí článekČínská zeď Stanky Hrasteljové – opravdový bestseller
Další článekCestovatelské weby 1.díl: Hedvabnastezka.cz
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.