Domů Ostatní Zdraví Okouzlující úsměv modelek pro všechny

Okouzlující úsměv modelek pro všechny

6854
1
Bělení zubů Toothy

Bělení zubů pro váš zářivý úsměv

Kdo z nás by nechtěl mít krásný a okouzlující úsměv. Obzvláště, pokud se za ním rozsvítí zářivě bílé zuby. Myslíte si, že je to neřešitelný problém? Rovnou vám prozradím, že není.

Víte, že lze použít systém revolučního bělení zubů a to zcela bez použití peroxidu vodíku? Nebudu vás více napínat, řešení Toothy může být tou správnou odpovědí.

Výhody sad Toothy na vaší cestě za zářivým úsměvem

Účinnou látkou, kterou Toothy využívá je Sodium Perborate. Ta je pro zuby mnohem šetrnější. Díky ní můžete Toothy používat dlouhodobě, bez známek snížení citlivosti Vašich zubů.

Bělení zubů Toothy

Rychlost aplikace. Výsledek se dostavuje téměř okamžitě. I se základní sadou Toothy Starter je garantováno vybělení zubů o dva odstíny během šesti dní. To zní skvěle, nemyslíte?

Navíc vám stačí pouze deset minut denně. Gel Toothy používá PAP k oxidaci nečistot a skvrn. V kombinaci s LED světlem dojde k urychlení oxidace a celý proces tak trvá pouze pár minut denně.

Bělení zubů Toothy

„Očistnou kůru“ lze díky šetrnému složení pravidelně opakovat a výsledky si tak udržet, či ještě vylepšit, což záleží na přirozeném odstínu Vašich zubů.

A pro mnohé hlavní argument, nemusíte absolvovat nepříjemnou návštěvu u vašeho zubaře.

Záruky, které vás určitě potěší

Garance vrácení peněz. Na webové stránce Toothy se píše: „Garantujeme dosažení výsledků minimálně o 2 odstíny Vašich zubů. Pokud se tyto výsledky nedostaví, vrátíme Vám peníze.“ Systém reklamace je na webu jednoduše popsán. Pro uznání reklamace je potřeba uvedený postup dodržet. To je ale více než férová nabídka.

Bělení zubů Toothy

Toothy aplikace je certifikována NQA a získaný certifikát je platný dle evropských směrnic 93/42/EEC a 2007/47/EC.

Aplikace procedury bělení zubů je snadná

Celé balení včetně obrázkového manuálu a instrukcí je v českém jazyce.

Proces bělení je velice snadný, o čemž se ostatně můžete přesvědčit přímo na webu Toothy, kde je celý proces krásně popsán. Víte tak do čeho jdete, ještě před zakoupením produktu, což je skvělé.

Bělení zubů Toothy

Dobrá rada nad zlato

Co vám určitě před vaším případným nákupem doporučuji, je přečtení si článků na blogu webu Toothy. Získáte tak další informace, které vám mohou sami o sobě pomoci. Třeba tím, že se dozvíte, které potraviny obarvují vaše zuby.

Krásný úsměv všem.

Předchozí článekGigaLash recenze a zkušenosti jiných žen
Další článekSmart Kid Belt dokonale nahradí autosedačku
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

1 komentář

  1. Sadu jsem si koupila, maličkatá změna tam je, ale není to o ten jeden stupeň. Mám i pasty k tomu a vše jsem dodržena, jak se píše. Každopádně i nepatrná změna je krůček dopředu, tak zkusím ještě jednu sadu gelu a uvidím.😊Sada krásně vypadá i voní.😁Rychlé dodání, jasný stručný návod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.