Domů Cestování Belgická restaurace Bruxx

Belgická restaurace Bruxx

823
0
recenze belgické restaurace bruxx

Belgická restaurace Bruxx

Belgická restaurace Bruxx se pyšní nejen nabídkou čerstvých mušlí a ústřic, ale i slušnou nabídkou belgických piv a jídelního lístku inspirovaného chutěmi Belgického království. Jako milovníka slavné fiktivní postavy Hercule Poirot jsem nemohl nabídce odolat. Zatím odolávám ochutnání mušlí – slávek, neboť je úplně nemusím. Ale kde jinde je vyzkoušet?

Polední menu je opravdu vynikající, i když cena atakuje vyšší cenovou úroveň. Cena piv je nasazena dle mého pocitu o něco výše, což je u restaurace vlastněné pivovarem Staropramen, jenž tyto piva dováží poměrně zajímavé.

Jako zajímavost je využití společné kuchyně s druhou restaurací Vinohradský pavilón patřící do stejného řetězce restaurací.

Kontakt na Belgickou restauraci Bruxx

Náměstí Míru 9
Praha 2 – Vinohrady
+420 224 250 404
rezervace online

 

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
8
Kvalita jídla
9
Obsluha
9
Celkový dojem
8
Předchozí článekRestaurace Vinohradský parlament
Další článekSnídaně u Florentýny vám přinese slunce v duši
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
belgicka-restaurace-bruxxVynikající kuchyně, pod velkými hodinami se budete možná cítit jako v dobách Hercula Poirota. Aby také ne, jste totiž v belgické restauraci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.