Domů Ostatní Služba Hodnocení personální agentury Barlett & Cenbright

Hodnocení personální agentury Barlett & Cenbright

673
0
Personální agentury

Hodnocení personální agentury Barlett & Cenbright

Najít toho správného zaměstnance je mimořádně obtížné, pracné a časově náročné. I proto se stále více firem obrací na personální agentury, kteří mají s hledáním těch nejlepších zaměstnanců bohaté zkušenosti. Jde totiž o spoustu peněz.

„Jak bych zhodnotil personální agenturu Barlett & Cenbright? Spolupracuji s ní už léta a mám s ní skvělé zkušenosti. Vždy dostanu víc, než čekám – kvalitního zaměstnance, který splňuje všechny mé požadavky“ říká podnikatel Petr.

Rukami personalistů v personálních agenturách projdou desítky až stovky uchazečů o práci měsíčně, takže je jen otázka času, než do firmy doporučí toho nejvhodnějšího zaměstnance.

Proč Vám personální agentura Barlett & Cenbright ušetří čas a peníze?

  1. Správný inzerát, který přitáhne vhodného kandidáta

Správně napsaný inzerát může být rozhodující

Až 85% všech pracovních inzerátů je zadáno špatně, a tudíž nepřivedou ty správné zaměstnance. Proč byste si měli lámat hlavu s vytvořením poutavého a účinného inzerátu, když to za vás udělá personální agentura

2. Přístupy do pracovních serverů a vlastní databáze

Databáze uchazečů a pracovní servery jsou drahé. Každý přístup něco stojí. Personální agentury sice také platí, ale mají lepší ceny, protože inzeráty často zveřejňují a nakupují ve větším množství.
Personální agentura Barlett & Cenbright má přístup do všech největších databází a ještě k tomu má vlastní databázi uchazečů. To znamená, že má mnohem více zdrojů pro hledání těch správných zaměstnanců.

Personální agentury

3. Odvede za Vás veškerou práci, vy děláte jen finální výběr

Výborné hodnocení nemá personální agentura Barlett & Cenbright jen tak pro nic za nic. Udělá za vás nejen celý nábor nového zaměstnance, vypíše správný inzerát, zveřejní ho na vhodných portálech, popřípadě nasdílí na socálních sítích. Předvybere vhodné uchazeče a udělá s nimi první kolo pohovorů. Ty nejlepší uchazeče pošle agentura přímo k vám a vy provedete pouze finální výběr.

„Při výběru vhodné personální agentury je důležitá opatrnost. Jsou dobré i špatné agentury. Kladné recenze a hodnocení personální agentury Barlett & Cenbright mě tenkrát utvrdily v tom, abych navázal spolupráci. Ještě že tak, jsem velmi spokojený. Vždy vybírám jen z těch nejlepších zaměstnanců, které bych normálně nenašel“ uzavírá podnikatel Petr.

Spolupráce s personálními agenturami se prostě vyplatí – a nezáleží na tom, jestli hledáte práci nebo potřebujete schopné zaměstnance. Dostanete více, než čekáte!

Předchozí článekCo to je virtuální privátní síť (VPN) a k čemu se hodí
Další článekStěhujte pomocí stěhovací firmy, oceníte rychlost i profesionalitu
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.