Domů Technika Aplikace Recenze Analytics Tiles App

Recenze Analytics Tiles App

418
1
recenze analytics tiles app iphone interface test-recenze

Recenze Analytics Tiles App

Recenze Analytics Tiles App je o jednoduché a přehledné aplikaci, která vám na iOS zařízení dokáže zobrazit to, co Google Analytics na vaší webové stránce „pochytá“. Říkáte Google Analytics? K čemu je pak aplikace dobrá?

Popis aplikace Analytics Tiles App

Pokud provozujete webové stránky a používáte Google Analytics, tak možná pro iOS zařízení hledáte jednoduchou aplikaci, která vám souhrnně poskytne základní přehled. Na iTunes Store naleznete více podobně zaměřených aplikací, některé i za příjemnou cenu tj. zdarma.

Proč tedy placenou aplikaci? Vždyť i k datům Google Analytics můžete přistoupit přes vestavěný web browser Safari.

Hlavním důvodem pro použití této konkrétní aplikace je agregace více údajů z Google Analytics na hlavním panelu aplikace, možnost napojení neomezeného počtu webových stránek (webů) a jak rychle se dané údaje zobrazí.

Veškeré zmíněné funkce aplikace umím podat, navíc ve velice příjemné rozhraní „dlaždic“. Za uvedenou cenu získáte aplikaci jak pro iPhone, tak iPad (minimálně iOS verze 5), ale i pro iPod Touch od verze 3.

Po spuštění aplikace zadáte své přihlašovací údaje k Google Analytics. Aplikace automaticky načte veškeré připojené  a analyzované weby a každý podbarví vlastní barvou (tu si můžete upravit). Na vás je pak možnost změny pořadí nebo odebrání webu (nebo webů).

Každý analyzovaný web se zobrazuje na jedné obrazovce v aplikaci. Ta může zobrazovat vámi zvolené statistiky – reporty (je jich přes 50). Mezi obrazovkami (weby) se pohybujete pomocí multi-gest, stejně tak si kliknutí zobrazíte podrobnosti daného reportu, statistiky. Dlaždice se statistikami můžete přeskupovat, můžete si multi-gestem volit jejich velikost atd.

V pravém rohu pak máte možnost měnit časový rámec statistik, reportů.

Spolehlivost, snadnost použití a uživatelská podpora aplikace Analytics Tiles App

Spolehlivost byla jedna z veličin, která mě donutila přejít od konkurenční verze (zdarma), ke zde recenzované aplikaci. Analytics Tiles App vyniká jednoduchým, ale neuvěřitelně přehledným interfacem. Pokud máte více webů, uvítáte možnost velice rychlého přechodu mezi weby, s vykreslením základních důležitých charakteristik a reportů.

Aplikace je triviální a nebudete muset studovat žádné obsáhlé a „tučné“ manuály. Pro přehled ovládání, multi-gesta využijete vestavěný help, který vám na pár stránkách představí praktické možnosti ovládání aplikace. Support pak hledejte na stránce výrobce.

Cena ke kvalitě aplikace Analytics Tiles App

Pro základní vyzkoušení použijte Light verzi aplikace, která je zdarma. Současně se cena aplikace pohybuje cca na 75 Kč, ale poměrně často výrobce mění cenu a aplikaci můžete získat i za cenu malého piva.

Pokud máte více webů a potřebujete si pravidelně udělat představu o jejich provozu a základních charakteristikách provozu, aplikaci doporučujeme vyzkoušet. Ve svém důsledku pak uspoříte spoustu vašeho drahocenného času.

 

PŘEHLED RECENZE
Přehlednost
9
Jednoduchost používání
9
Celkový dojem
9
Předchozí článekRecenze BISTROT de PAPA Počátky
Další článekRecenze Korea House Praha
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-analytics-tiles-appMáte mobil a používáte Google Analytics? Pak tato aplikace je právě pro Vás. Dokáže Vám poskytnout rychlý náhled na vámi zvolené parametry. Pro detailnější analýzu však použijete něco jiného-

1 komentář

  1. Jednoduchá aplikace pro zobrazení Google Analytics dat na zařízeních iOS. Vynikající a přehledný design dlaždic – reportů, podpora neomezeného počtu webu posouvají tuto aplikaci mezi nejlepší ve své třídě.
    Získáte základní parametry měřených webů přehledně, agregovaně a to vše za velice příznivou cenu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.