Domů Cestování Recenze pizzeria restorante Vyžlovka

Recenze pizzeria restorante Vyžlovka

652
2
recenze pizzeria restorante Vyžlovka

Recenze pizzeria restorante Vyžlovka

Recenze pizzeria restorante Vyžlovka vznikla na základě dlouhodobé zkušenosti s touto restaurací. Pizzeria se nachází na okraji obce Vyžlovka, přímo u silnice I/2,Praha – Kutná Hora – Pardubice. Vyplatí se zastavit?

Prostředí pizzeria restorante Vyžlovka

Pizzeria se nachází přímo u rušné silnice. To je nepříjemné převážně, pokud sedíte za hezkého počasí venku. Uvnitř, díky normálnímu tepu restaurace po silnici ani památka. Právě venkovní posezení však může být vhodnou alternativou v létě, převážně pro rodiny s malými dětmi, díky dětskému hřišti.

Interiér ničím neurazí, působí příjemně a čistě. Vnitřek pizzerie je celkem členitý. Na horním patře je spíše méně místa, stoly jsou poměrně blízko u sebe, což při plném obsazení může působit nepříjemně.

Obsluha pizzeria restorante Vyžlovka

Nezaznamenal jsem dlouhodobě negativní reakci. Personál je poměrně stálý, příjemný, vždy ochotně plnil naše přání a požadavky. Jediným nedopatřením pak byla pouze objednávka, kdy celý stůl měl 200g steak a já ve svém hamounění 300g. Při servírování servírka pak hodně pracně rozeznávala co je 200g a co 300g.

Nabídka pizzeria restorante Vyžlovka

Pizzeria vaří z originálních surovin. Spokojen jsem vždy byl jak s pizzou, tak i těstovinami. Masa, steaky byli vždy dobře připravené a chutné. Jídla jsou přiměřeně upravená.

Co mě vždy chutnalo, byla nabídka piv, konkrétně Stella Artois. Pivovar má poměrně striktní požadavky na správné servírování svého piva. Malou výtkou pak určitě je, že ne vždy logo piva kouká na svého konzumenta. Sice maličkost, ale když to jde v cizině, proč ne u nás.

Celkové hodnocení, recenze pizzeria restorante Vyžlovka

Celkově hodnotím pizzeria restorante Vyžlovka jako příjemnou restauraci, která vás nezklame. Možná tento fakt vychází ze zkušenosti, že mé zastávky nejen autem, ale i na kole v létě a v zimě na běžkách znamenali příjemnou možnost odpočinku.

Pokud však hodláte pizzerii navštívit během „rušných hodin“ rozhodně doporučuji učinit rezervaci. Ceny jsou přijatelné a jsou spíše na spodní hranici k celkovému dojmu, které z pizzerie mám.

 

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
8
Kvalita jídel
8
Obsluha
8
Celkový dojem
8
Předchozí článekRecenze Apple AirPort Extreme
Další článekSoutěž o e-book a DVD Sushi doma
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-pizzeria-restorante-vyzlovkaRád si sem zajdu nebo zajedu. Vynikající Stella, ale i standardně upravené pokrmy, příjemná obsluha činí z této restaurace ten důvod, proč je zde skoro vždy plno.

2 KOMENTÁŘE

  1. Příjemná restaurace, pizzeria na okraji obce Vyžlovka, kterou velice rád navštěvuji pro její dlouhodobě udržitelnou kvalitu služeb, kuchyně.
    V době špiček je dobré mít rezervaci, neboť bývá pravidelně obsazeno.

  2. Pizzeria, která již má tradici. Vhodná volba dobrého oběda při cestě po silnici číslo „2“ (Praha => Říčany a dále směr Kutná Hora). Umístěna je na pomezí okresu Praha Východ a okresu Kolín v obci Vyžlovka. V případě potřeby dostupná i MHD. Nebo večeře – odměna po absolvování krásného výletu v okolních hlubokých lesech (nedaleký Kostelec nad Černými lesy a všude známé Jevany). Pro bydlící v okolí je možné využít i nabídku rozvozu domu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.