Domů Cestování Recenze restaurace Blue Wagon, Praha 2

Recenze restaurace Blue Wagon, Praha 2

808
0
recenze restaurace blue wagon

Recenze restaurace Blue Wagon, Praha 2

Recenze restaurace Blue Wagon na Praze 2 byla pro nás příjemnou povinností. Čistý a stylový interiér, klidné prostředí včetně příjemné obsluhy a hlavně kvalitní kuchařské umění mě přimělo k několika opakovaným návštěvám. Tak prosím vstupte a račte si vybrat.

Prostředí restaurace Blue Wagon

Restaurace se nachází kousek od náměstí Míru v Praze 2. Interiér je moderního střihu, s možností výběru různých velikostí stolů a typů posezení. Interiér působí upraveným, příjemným a nevtíravým dojmem. Příjemný pocit umocňuje prostírání a květinová výzdoba na stole (kvituji, mění se dle a momentální formy:).
Obsluha restaurace Blue Wagon
Obsluha je jedním slovem usměvavě milá. Nezažil jsem ale přeplněnou restauraci, kde by se možná více poznalo, jak to vše šlape. V normálně zaplněné restauraci je však vše přineseno včas. Příjemná obsluha vám dokáže poradit s výběrem a doporučit dle vašeho rozpoložení vhodné jídlo. Mezi stálé hosty zavítá pravidelně mistr provozní tak i vládce kuchyně. Pozoruji vřelé přivítání a běžnou komunikaci.

Menu, polední menu Blue Wagon

V čase obědů nabízí restaura ve zvýhodněné přesto neskutečně vymazlené tříchodové polední menu od  ceny 179,- Kč. Ostatní položky „a la carte“ atakují o něco vyšší cenovou hladinu. U poledního menu stojí za zmínku drobnost ve formě  lehce neucelená nabídky různých typů a stylů kuchyní (vždy jedna polévka a dezert s možností tří druhů hlavního chodu). Takže moje volba byla klasický a nutno říci poctivý vývar doplněný thajským zeleným curry (ale věřte, byla to moje svobodná volba, moje svědomí;).
Jednoznačně však chválím vždy chutně a vzhledově precizně upravené lahodné pokrmy. Nevěříte-li, zajděte.

Kvalita jídla, pití v Blue Wagon

Předložené výtvory z kuchařské dílny restaurace Blue Wagon lahodí nejen oku, ale jsou chutné. Chuťově velice jemné, a například jemná citrónová omáčka krásně doplnila dobře upravenou rybu. Dietoložka by mě dozajista pochválila nepřesolené kombinace pokrmů. Na množství soli jsem bohužel poměrně citlivý a zde v restauraci jsem prostě normálně spokojen.

Závěr recenze restaurace Blue Wagon

Co dodat? Jsem rád za každý prima podnik. Po té, co občas mé degustační výlety končí u klasického zvěrstva ve stylu univerzální zeleninové oblohy. Té univerzální oblohy dodávané ke všem polotovarům ve více-položkovém jídelním lístku některých českých restauračních podnikatelů.
Jsem rád, že můžeme přinést recenzi restaurace, kde menu je střídmé, poctivě připravené. Doplňované o sezonní produkty. Kde vaří z čerstvých surovin a udělají vám při tom všem třeba i domácí nudle do polévky. Restauraci Blue Wagon vám rád doporučím.
PŘEHLED RECENZE
Kvalita jídla
9
Obsluha
8
Prostředí
9
Celkový dojem
8
Předchozí článekRecenze knihy Podnikatel na konci role od BlueVision
Další článekPivnice v Brně, Pegas
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-restaurace-blue-wagon-praha-2Velice příjemná restaurace, polední menu je prvotřídní. Pokud hledáte klid a dobrý standard, tak se stavte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.