Domů Cestování Restaurace Amore Moře

Restaurace Amore Moře

721
0
Restaurace Amore Moře

Restaurace Amore Moře

Přišla jsem, viděla jsem, ochutnala jsem a zase se vrátím!

Velmi útulné prostředí vhodné jak pro návštěvu s celou rodinou, tak i pro rande ve dvou.

recenze restaurace amore moře

Restaurace Amore Moře je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část a i přesto, že nekouřím a kuřáckým podnikům se, pokud možno, vyhýbám, zde se mi interiér kuřácké části tolik líbí, že jsem ochotna sem někdy zajít. Servis je velice ochotný, pan číšník nám poradil a sem tam padl i nějaký vtípek, žádný unuděný výraz, ze kterého si přečtete, jak už se těší, až všichni zákazníci zmizí. Oceňuji také rychlost – pití přišlo téměř okamžitě a jídlo bylo 15 minut po objednání na stole.

Nabídka a hodnocení restaurace

Mým papardelle s hovězí svíčkovou v rajčatové omáčce se nedalo nic vytknout, chutě byly vyvážené a celkový požitek z jídla byl příjemný, byla jsem najezená a přitom mi nebylo těžko. Přítel si dal krevety na grilu a špenát s česnekovým máslem a též si pochutnal. Dva minusové body ale musím udělit, a to jeden za předražené nápoje, a druhý za mangovou panacottu s brownies, přičemž za brownies byl vydáván biskupský chlebíček, který s největší pravděpodobností nevznikl ve zdejší kuchyni.

Nesmím zapomenout na netradiční zpracování jídelního lístku. Ten je důkazem toho, že i v této oblasti je možné být kreativní a že ne až samotné jídlo na talíři, ale už pouhý pohled do menu může potěšit oko návštěvníka.

Restaurace Amore Moře se nalézá na adrese Vršovická 1525/1A, Vršovice v Praha 10.

fotografie: www.amoremore.cz

PŘEHLED RECENZE
Obsluha
9
Prostředí
10
Kvalita jídla
8
Celkový dojem
9
Předchozí článekRecenze knihy Víc než láska
Další článekLAMAX X7 Mira? Povedený trpaslík
Jsem studentkou 3. ročníku Humanitních studií na Západočeské Univerzitě v Plzni. Pocházím z oblasti Krušných hor, kam se také s láskou vracím za rodinou a přírodou. Ve volném čase se věnuji cvičení, hudbě, četbě, cestování a objevování zajímavých podniků s přítelem či přáteli.
restaurace-amore-moreHledáte-li klidné, příjemné místo pro strávení hezkých chvil s blízkými lidmi, neváhejte a zkuste Amore moře. Obsluha je rychlá, nabídka pokrmů pestrá a chuťově je jídlo vyvážené. I přes pár nedokonalostí to pro mne byla láska na první zakousnutí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.