Domů Technika Aplikace Statistický software za zlomkovou cenu v cloudu

Statistický software za zlomkovou cenu v cloudu

590
0
Statistický software IBM SPSS dostupný za zlomkovou cenu v cloudu

Statistický software IBM SPSS dostupný za zlomkovou cenu v cloudu

Česká společnost AppOnFly, s.r.o. spustila statistický software IBM SPSS Statistics v.23 formou cloudové služby.
Uživatelé statistických programů mohou nyní pracovat se svým oblíbeným modulárním nástrojem IBM SPSS Statistics ve vzdáleném desktopu AppOnFly umístěném v cloudu. Nejnovější verze IBM SPSS Standard nebo IBM SPSS Base je k dispozici pro uživatele AppOnFly od záři 2015.

Statistický software IBM SPSS dostupný za zlomkovou cenu v cloudu, IBM SPSS

Společnost Apponfly poskytuje svým zákazníkům špičkové profesionální desktopové aplikace on-line přímo z cloudu za měsíční poplatek. V platformě AppOnFly získává uživatel během několika vteřin okamžitý přístup ke svým aplikacím, bez nutnosti stahování či instalace a bez ohledu na to, jaký software používá. Pro práci se softwarem na osobních zařízeních jako jsou desktopy, notebooky a případně tablety to nepochybně znamená revoluci mezi hostingovými službami.

IBM SPSS Statistics poskytuje klíčové funkce potřebné pro podporu komplexního analytického procesu a to od sběru dat až po reporting. IBM SPSS Statistics Standard v23 nabízí pokročilé metody analýzy prostřednictvím vylepšených nástrojů, výstupů a snadno použitelných funkcí. Novinky ve verzi 23 se zaměřují na rozšíření analytických možností zahrnující časové kauzální modelování, geoprostorové analýzy, zdokonalené web reporty nebo více možností programování v jazyce R.

Kromě systému IBM SPSS Statistics jsou v AppOnFly k dispozici i další špičkové softwary, jako statistický software NCSS, Microsoft Office, Microsoft Project, což je jen stručný přehled možností, které tato nová moderní služba nabízí.

***
AppOnFly – desktopové aplikace v cloudu. Rychleji a jednodušeji než kdykoli předtím.
***
AppOnFly – Bringing you Windows Desktop Apps from the cloud. Faster and easier than ever before

Předchozí článek5 triků, jak ušetřit při nákupech
Další článekČeské knihy přeložené do cizích jazyků
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.