Domů Ostatní Finance Pojištění od ERGO se vyplatí! Proč?

Pojištění od ERGO se vyplatí! Proč?

745
0
Sdílejte
Online, cestovní pojištění Ergo

Pojištění od ERGO se vyplatí! Proč?

Najít kvalitní cestovní pojištění není úplná hračka. Na trhu působí desítky pojišťoven, které nabízí různé cestovní pojistky. Jejich ceny se liší i o desítky korun za den. Nejvýhodněji vychází pojištění na cesty od pojišťovny ERGO. V čem je jiné?

S optimální výší

ERGO nabízí pojistku v 6 variantách

Základní variantou je E-Trip. Jedná se o cestovní pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy. Zvláštní je tato varianta tím, že pojišťovna nabízí za stejnou cenu i pojištění do zemí mimo Evropu. Jedná se o oblíbené letní destinace jako je Maroko, Kypr, Turecko, Egypt a také Izrael.

Online, cestovní pojištění Ergo

Nejvíce pojišťovna boduje s variantou W-TripALL. Jedná se o pojištění do zahraničí pro jednorázovou cestu. Platné je ve všech zemích světa a nabízí kompletní ochranu. V ceně jsou léčebné výlohy, asistenční služba, pojištění úrazu a také pojištění zavazadel a odpovědnosti. Pojištění odpovědnosti byste měli mít při každé cestě mimo Českou republiku, protože vás kryje v případě, když cizí osobě neúmyslně způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku (více se o účelu této pojistky dozvíte zde).

Známkou kvality cestovního pojištění jsou vyšší pojistné limity. Cestovní pojištění od ERGO pojišťovny má pojistné limity ve výši 5 000 000 Kč, což je optimální výše pro cesty po Evropě i mimo ni.

Online, cestovní pojištění Ergo

Jen několik minut a máte sjednáno!

Cestovní pojištění od ERGO pojišťovny patří mezi ty, které si můžete rychle a snadno sjednat online. Stačí si najít jen několik minut času. Zvolíte si termín dovolené, destinaci a variantu. ERGO pojišťovna nabízí ke každé pojistce velmi zajímavý bonus. Za pouhých 10 Kč na den získáte k základnímu pojištění:

  • pojištění odpovědnosti
  • pojištění zavazadel
  • úrazové pojištění

Pojistku je možné sjednat online i o víkendu, bude platit od druhého dne. Pokud budete mít k pojištění jakékoliv dotazy, zavolejte na klientskou linku 221 585 111.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Prosím zadejte správnou hodnotu? * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.