Domů Cestování Ostatní Do Beskyd za sněhoběžkami a mnohým dalším!

Do Beskyd za sněhoběžkami a mnohým dalším!

158
0
Turistika, sněhoběžky

Do Beskyd za sněhoběžkami a mnohým dalším!

Beskydy jsou jednoznačně nejnavštěvovanější přírodní oblastí v Česku. Jezdí sem nejen obyvatelé Česka, ale Beskydy pravidelně navštěvují i zahraniční turisté. V létě se sem jezdí převážně za turistikou, kdy se vyšplhá Lysá hora, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, v zimě sem lidé jezdí hlavně za lyžováním či za jinými zimními radovánkami. A že jich zde můžete zažít skutečně hodně!

Když se řekne „zima“, lidé si vybaví roční období, které ne každý má v lásce. Lidé si vybaví hlavně vánoční svátky či oslavy příchodu Nového roku, jiní si vybaví lyže, snowboard a běžky. Pokud i vy jste vášnivým nadšencem zimních sportů, určitě oceníte několik tipů na jiné zimní radovánky, které v Beskydech můžete vyzkoušet. A jak jsme již zmiňovali, je jich víc než dost!

Pojďme si říct ty nejlepší z nich.

Už jste nazuli sněžnice?

Málokdo za svůj život obuje sněžnice. Je to obutí, díky kterému se dostanete do míst, kam běžně lidská noha nevkročí. Díky sněžnicím zvládnete kráčet i v tom nejhlubším sněhu, chození po sněhu je mnohem jednodušší a méně náročné.

Zkusili jste sněhoběžky?

Pokud toužíte zažít v Beskydech něco netradičního, něco doslova adrenalinového, měli byste vyzkoušet jízdu na sněhoběžkách. Jedná se o jízdu na tradičním skandinávském dopravním prostředku, který jezdí na zasněžené a zároveň i zledovatělé silnici na takzvaných sněhoběžkách. Je to skutečně zážitek na celý život, který můžete zažít jedině v zimě a jedině v Beskydech!

A kde se máte ubytovat?

Kromě sněhoběžek či sněžnic můžete vyzkoušet i takzvané snowblades či ski-bockerl a mnoho dalšího. Je tedy jasné, že všechno nemůžete stihnout během jednoho dne. Raději si do Beskyd vyjeďte na víkend, kdy se ubytujete v rekreačním centru Sepetná. Nejen, že si zde můžete vybrat z mnoha forem ubytování, ale můžete zde využít i plavecký bazén, wellness či skvělou restauraci.

Předchozí článekRozlouskněme jednoduchou otázku: Aplikace nebo web?
Další článekPodoby reklamních předmětů, jež jsou do zimy jako dělané!
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.