Domů Ostatní Služba Fotokalendář od Happy Foto

Fotokalendář od Happy Foto

247
0
Fotokalendář od Happy Foto

Fotokalendář od Happy Foto

Nenechte si ujít výhodnou příležitost a nakupte si v předstihu nástěnné fotokalendáře v 50% slevě. Akce FIRST MINUTE od Happy Fota bude trvat jen do 4. 10. 2017 a týká se všech nástěnných kalendářů v nabídce.

Fotokalendář od Happy Foto, rodiče a děti

Fotokalendář si můžete vyhotovit z vlastních fotografií, kterých máte určitě víc než dost

Obsahovat může fotografie ze společných akcí, neobyčejných momentek, životních událostí, dovolených a pod. Jestli se ho rozhodnete darovat, přátelé nebo rodinní příslušníci určitě ocení, že jste ho vytvořili vlastníma rukama. Na tvorbu můžete použít jeden ze třech způsobů.

Jednoduše v programu HappyFoto DESIGNER

Happy Foto přináší výrobu kalendáře v programu HappyFoto DESIGNER, online DESIGNER přes webový portál www.happyfoto.cz i novou aplikaci HappyFoto MOBILE. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob, využít budete moct různá pozadí, orámování, efekty, klip arty a mnoho dalšího. Na výběr je několik formátů.

Fotokalendář od Happy Foto, zima

Nástěnné kalendáře HappyFoto

V nástěnných kalendářích může být obraz rozložený na výšku nebo šířku, ve velikosti od A5 až po 30,50 x 42,00 cm. Výroba kalendáře probíhá digitálním tiskem na kvalitní papír nebo vyvoláním na značkový fotopapír (kalendáře označené jako „deLUXE“). Doba zpracování jsou 3 pracovní dny.

 

Fotokalendář od Happy Foto, kočka

Předchozí článekDěti na umělecké scéně
Další článekSkrytá kamera v budíku
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.