Domů Cestování Recenze restaurace hotelu Gold Chotoviny

Recenze restaurace hotelu Gold Chotoviny

713
0
recenze hotel gold chotoviny

Recenze restaurace hotelu Gold Chotoviny

Recenze restaurace hotelu Gold Chotoviny vznikla na základě osobní zkušenosti získané při příležitosti pořádání malé oslavy. Obec Chotoviny se nachází cca 10 kilometrů od jihočeského města Tábor, při sjezdu z dálnice na České Budějovice. Zastávku doporučuji nejen všem motoristům jako možnou a výbornou alternativu ochutnání poctivé moderní české kuchyně na jejich cestě, ale také jako variantu pro pořádání osobních či pracovních setkání a oslavu událostí.

Recenze prostředí restaurace Gold

Za slunného dne můžete využít venkovní část restaurace s výhledem do okolí a případně i na vaše ratolesti hrající si na přilehlém dětském hřišti. Pro milovníky obestavěných prostor se pak nabízí posezení v nefalšovaném sklepení bývalého pivovaru. Nutno podotknout, že se renovace vydařila. Místnost, ač stroze zařízená, vás svým rustikálním vybavením, možná tak jako mě, vtáhne do minulosti.

Toalety jsou čisté s pravidelným úklidovým servisem.

Obsluha restaurace Gold

Mladá obsluha příjemně a vždy s úsměvem plnila naše požadavky, a to i vzhledem k hojnému počtu osob našeho skoro zájezdu nebylo úplně jednoduché. Bohužel obsluhu nemohu posoudit z hlediska častějších návštěv, či znalosti vlastního jídelního lístku a přípravy, či doporučení vhodných pokrmů. Můžete však využít diskuzi k článku a své dojmy a zkušenosti sdělit touto cestou.

Nabídka a kvalita menu restaurace Gold

Nabídka jídel a skladba menu nás více než potěšila. Jako host tak nemusíte studovat nic neříkající názvy jídel na několika stranách, jak je stále zvykem v hodně provozovnách. Restaurace hotelu Gold nabízí vyvážené menu, jak co do počtu možností, tak do rozmanitosti. To vše za vynikající cenu (pod vlivem cenové úrovně Prahy). Komu se nabídka zdá i tak drahá, má možnost volit z denního výhodného menu.

Dietní varianta úpravy candáta je vynikající, pravda, na mě, coby nedietního milovníka, možná až moc dietní. Proto neváhám ochutnat i kachní prsa se smetanovou kapustou Savoy. Tipem od mě je i kapusta, kterou jsem nikdy předtím snad takhle rád ani nejedl.

Čerstvé suroviny, bez polotovarů a s nápaditou úpravou – nemohu než doporučit.

Celkové zhodnocení recenze restaurace Gold

Jako rodák zdejšího kraje jsem byl opravdu příjemně překvapen. Vkusně upravený a zrekonstruovaný hotel nabízí nejen příjemnou hotelovou restauraci, ale i možnost ubytování s doprovodným programem wellness. To vše v blízkosti krásného města Tábor. Pokud snad jen projíždíte po kousku otevřené dálnice, rozhodně se zde na občerstvení zastavte.

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
9
Kvalita jídla
8
Obsluha
8
Celkový dojem
8
Předchozí článekRecenze služby Runkeeper pro milovníky běhu
Další článekRecenze aplikace LiveSport
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-restaurace-hotelu-gold-chotovinyNově otevřený hotel restaurace v Chotovinách (úsek dálnice Praha - České Budějovice) nabízí velice pěkný a prostorný interiér, vynikající kvalitu jídel s možností ochutnání místního piva. Určitě se zastavte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.