Domů Cestování Recenze restaurant Café B|Braun

Recenze restaurant Café B|Braun

420
2
recenze café b braun

Recenze restaurant Café B|Braun

Recenze restaurant Café B|Braun je publikována na základě pozitivní zkušenosti, kterou jsem měl možnost několikrát učinit. Restaurant se nachází na adrese Sokolská 31, Praha 2 v budově Lékařský dům. Toto spojení symbolizuje investora a zároveň charitativní projekt Úsměv pro život, viz citace:

„Návštěvou tohoto restaurantu podporujete charitativní projekt společnosti B. Braun Úsměv pro život, jehož cílem je přinést trochu radosti pacientům do neveselého prostředí nemocnic.“

Prostředí Café B|Braun

Prostředí restaurantu vytvořila architektka Eva Jiřičná ve spolupráci se Studiem Najbrt. Přijdete tak do stylového zařízení, kde převládá kombinace skla, kovu, lesklých předmětů.

Osobně mě tento styl nevadí. Je to popravdě jiný styl, který může v české kotlině působit osobitým, svěžím dojmem. Tento styl doplňuje vizi, charitativní záměr projektu.

Restaurant Café B|Braun má svojí atmosféru, oceňuji čisté prostředí a velice mile mě překvapila i živý květ orchidee na stole.

Obsluha restaurantu Café B|Braun

Nenucená, příjemná obsluha s úsměvem se stará o vaše pohodlí. Příjemně jsem si i krátce popovídal o místní kuchyni. Cítím zde radost z práce, co není vždy obvyklé.

Menu, polední nabídka Café B|Braun

V čase poledních obědů Café B|Braun nabízí jednoduché menu spočívající v nabídce hlavního jídla, polévky a salátu a to jak samostatně, tak za zvýhodněnou cenu v kombinaci.

Obecně je cena poledního menu velice příznivá. Uvážíme-li čerstvé suroviny, vlastní přípravu příloh a zajímavé kombinace, nemám jen slova chvály. Menu není zbytečně napěchované rádoby vznosnými a exotickými názvy, pod kterými si možná i něco dokážete představit. Zdejší nabídka je vkusná a řekl bych vyvážená tak, že si každý dokáže vybrat svoje oblíbené sousto.

Obsluha vám ochotně donese i sklenici vody (PVK) v případě, že si nevyberete z nápojového lístku.

Mám rád krémové polévky a tak jsem se zálibou ochutnal i pastinákový krém. Byl dobrý, s jemně opečenou houstičkou podtrhoval celkově příjemný začátek  chuťového zážitku.

Hlavní jídla jsou dobře provedená, chutnala mě úprava candáta, což je jedna z mých nejoblíbenějších ryb. Obecně restaurant Café B|Braun nabízí čerstvou nabídku ryb ve svém menu. Přiložené fotografie pochází z facebook stránky restaurace.

Celkové hodnocení restaurantu Café B|Braun

Vždy jsem potěšen, když objevím podnik na místě, kde bych ho rozhodně nečekal. O to více jsem potěšen, pokud nabídka dokáže mé představy o „průměrné a nezáživné“ gastronomii v českých podmínkách značně překonat.

Návštěvu Café B|Braun vám tak rozhodně doporučuji.

 

PŘEHLED RECENZE
Prostředí
10
Kvalita jídel
8
Obsluha
8
Celkový dojem
8
Předchozí článekTest služby Publero
Další článekRecenze a návod aplikace Flipboard
Občasný pisálek, pokud se nevrtá zrovna v Google Apps nebo v Apple HW tak se možná i někde přecpává. Pokud je to dobré tak o tom možná i napíše.
recenze-restaurant-cafe-bbraunDalší zajímavý podnik v místě, kde by jste ho jistě nečekali. Pokud si odmyslíte rušnou ulici a máte rádi moderní a strohý design, rozhodně zavítejte.

2 KOMENTÁŘE

  1. café B|Braun je stylový podnik v blízkosti metra I.P.Pavlova se zajímavým interiérem, nenucenou obsluhou a chutnou kuchyní. Velice zajímavě pak působí nabídka poledního menu, kde konečně najdete i jiný standard.

  2. Příjemná kavárna, aneb ve výloze jsem jednou seděl :-) Kavárna, která zaujme svým interiérem natolik, že člověk zapomene, že sedí u stolu za skleněnou výlohou s výhledem na čtyřproudou komunikaci. Pro povahy, které mají rády soukromí, lze najít i stoly v zadní části kavárny :-)

    Vyjmečný a příjemný interiér, který doporučuji navštívit. Obsluha příjemná, přes poledne si lze dát i něco dobrého k jídlu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.